1. Jutro w poniedziałek Święto Świętego Kazimierza Królewicza. Po Mszy Świętej o godzinie 18.00. Nowenna do Świętego Józefa. Tego dnia Spowiedź Wielkopostna w Parafii Boleszczyn.

2. W środę po Mszy Świętej o godzinie 17.00. Różaniec w intencji Wszystkich Mieszkańców Parafii Skęczniew.

3. W czwartek Pierwszy Czwartek Miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 17.00. Nabożeństwo Eucharystyczne.

4. W piątek o godzinie 16.30. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Ten piątek 08 marca  to Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy o Wszystkich Kobietach w Naszej Modlitwie.

5. W sobotę 09 marca przeżywać będziemy Dzień Spowiedzi Wielkopostnej. Spowiedź Święta od godziny 9.00., 11.00. i 16.30. Na Spowiedź Świętą przybędą Kapłani z Dekanatu Dobrskiego. Msze Święte zostaną odprawione o godzinie 9.30.; 11.30. i 17.00. Dzień Spowiedzi Wielkopostnej przeprowadzi Kapelan Powiatowy Straży Pożarnej Ksiądz Antoni Janicki Proboszcz Parafii Tokary.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 11.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali, po Mszy Świętej o godzinie 16.00. kolejna Nauka Przedmałżeńska.