1. Jutro 02 kwietnia przypada 19 rocznica śmierci Świętego Jana Pawła II. Wzywajmy Świętego Jana Pawła II we Wszystkich Naszych Intencjach.

2. W środę 03 kwietnia po Mszy Świętej o godzinie 18.00. Różaniec w intencji Wszystkich Mieszkańców Parafii Skęczniew

3. W czwartek 04 kwietnia po Mszy Świętej o godzinie 18.00. Nabożeństwo z racji Pierwszego Czwartku Miesiąca.

4. W piątek 05 kwietnia przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Od godziny 10.00. odwiedzę Naszych Chorych i Starszych Parafian. W Kościele od godziny 17.30. rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu. I od tej godziny rozpocznie się Spowiedź Święta.

5. Przyszła Niedziela 07 kwietnia kończy Oktawę Wielkanocy i jest obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszach Świętych o godzinie 9.00., 11.30. i 16.00. zostanie odprawione Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.